Infinix Smart 7 x6515 Repair imei

Infinix Smart 7 x6515 Repair imei


Infinix Smart 7 x6515 Repair imei


Arkadaşlar Infinix Smart 7 x6515 Repair imei nasıl yapılır onu anlatacagım.

Elinizde Ücretli Program olmalıdır aynısını ugulayın resimdeki gibi ve baglayın.Sonuç Başarılı olmanız için işaretli yerler aynı olmalı

Not:5809 Sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu'nun 55. Maddesine göre; MADDE 55 – (1) Kurum tarafından izin verilmedikçe, abone kimlik ve iletişim bilgilerini taşıyan özel bilgiler veya cihazın teşhisine yarayan elektronik kimlik bilgileri yeniden oluşturulamaz, değiştirilemez, kopyalanarak çoğaltılamaz veya herhangi bir amaçla dağıtılamaz.

Buradaki amaç imei null olmuş bir şekilde bozulmuş tamir amaçlıdır (Yapacağınız işlemlerden yada başka sıkıntılardan ben veya sitemiz sorumlu değildir)

Aşagıda yapacagınız işlemlerden firmamız ve sitemiz sorumlu değildir.Lütfen Profesyonel Kişiler tarafından destek alınız.

Uzaktan Yapabiliriz whatsapp dan yazmanız yeterli

0 532 391 19 26


Anahtar Kelimler : infinix,infinix servis,infinix service,infinix imei,adana infinix,mersin infinix,infinix ekran değişimi,infinix orjinal ekran,infinix şarj soketi,infinix charge socket,infinix lcd,infinix kapak,infinix orjinal şarj,infinix orjinal kablo

Yorum Ekle

Yorumlarınız İncelendikten Sonra Yayınlanacaktır