Adana iPhone Alım Satım✨☎℡05323911926✨


Adana iPhone Alım Satım✨☎℡03224225676✨

Adana iPhone Alım Satım ☎℡ 0 322 422 56 76

Adana cep telefonu alan yerler arasında en doğru fiyat ve anında nakit hizmeti ile 2002 yılından bu yana Çukurova Bilişim ve İletişim en doğru tercih olmuştur

Evkur Telefonu alanlar, Turkcell telefonu alanlar, Vodafone telefonu alanlar, Türk Telekom telefonu alanlar ve bu cihazları nakite çevirmek isteyenler mağazamıza gelerek güvenli bir şekilde cihazını satabilirler.

0 322 422 56 76  Arayın alalım satalım


Sıfır Telefon Alan Yerler


Cep telefon faturası ile beraber kimlik fotokopisi ve sözleşme ile yani alım veya satımdan sonra üzerinizde hiçbir hukuki sorumluluk kalmayacak şekilde, her marka ve model sıfır ve 2.el cep telefonu alımı yapmaktadır.

Sadece iPhone Değil Tüm Cep telefonlarını alıp satıyoruz.

Bilgisayar ,laptop,tablet vb alım satım yapıyoruz.


iPhone Alan Yerler Adana


iPhone ilk çıktığı günden bu yana en çok tercih edilen ve alım satımı yapılan cihazlardan biridir, sıfır telefon alan yerler seçici olabiliyor, oysaki Çukurova Bilişim ve İletişim En İyi Teknik Servisi olmasından dolayı arızalı iphone alımı, 2.el iPhone alımı da yapmaktadır.

Sıfır iPhone satmak istiyorum diyenlere önerimiz cep telefonunu nakite çevirmek sadece güvenilir ve kurumsal firmalar ile yapılmalıdır.

Kimlik fotokopisi ve sözleşme ile kendinizi güvence altına alarak, risk almadan güvenli bir cep telefonu satışı için mağazamıza bekleriz.

Anahtar Kelimler : Adana iPhone Telefoncu,Adana iPhone Telefon Alım,Adana iPhone Telefon Satış,Adana iPhonecu

Yorum Ekle

Yorumlarınız İncelendikten Sonra Yayınlanacaktır