Adana iPhone Dokunmatik Değişimi✨☎℡05323911926✨

Adana iPhone Dokunmatik Değişimi✨ ☎℡ 0 322 422 56 76


Adana iPhone Dokunmatik Değişimi✨ ☎℡ 0 322 422 56 76Adana Telefon ve tablet Ekran Onarımı0 322 422 56 76

Çukurova Bilişim & iletişim'e hoş geldiniz! Biz akıllı telefon ve tabletler dünyasının süper kahramanlarıyız; uzman ekran onarım hizmeti vermek için buradayız!

 • Apple Cam Değişim 0 322 422 56 76
 • Samsung Cam Değişim 0 322 422 56 76
 • Huawei Cam Değişim 0 322 422 56 76
 • Xiomi Cam Değişim 0 322 422 56 76
 • Oppo Cam Değişimi 0 322 422 56 76
 • Omix Cam Değişimi 0 322 422 56 76
 • Reeder Cam Değişimi 0 322 422 56 76
 • Vestel Cam Değişimi 0 322 422 56 76
 •  Honor Cam Değişim 0 322 422 56 76
 •  Tecno Cam Değişimi 0 322 422 56 76
 •  infinix Cam Değişimi 0 322 422 56 76
 •  Tcl Cam Değişimi 0 322 422 56 76
Tüm Cihazlara Fiyat Almak İçin


Telefonunuzun yada Tabletinizin Ekranında çatlaklar ve takılmalar varken kaydırma yapmaktan yoruldunuz mu?

Artık çatlaklardan oluşan örümcek ağına elveda demenin ve süper etkili ekran onarımı ile kristal netliğinde görüntülemeye merhaba demenin zamanı geldi . Özellikle en çok ihtiyaç duyduğunuz anda telefonunuzun ekranının kırılmasının strese sokabileceğini biliyoruz. Bu nedenle telefonunuzun yeni gibi görünmesini sağlayacak hızlı ve uygun fiyatlı ekran değişimi ve onarımı sunuyoruz . İster düşürdünüz, ister parçaladınız, üzülmeyin yanınızdayız. Meşgul olduğunuzu biliyoruz, bu nedenle yakınımdaki ekran tamircisini bulmanızı kolaylaştırdık . Direk adresimize ulaşabilir yada Web sitemizi ziyaret etmeniz, onarım rezervasyonu yaptırmanız yeterli; uzmanlarımız ekranınızı bir gülümsemeyle onaracak veya değiştirecek; siz de kısa sürede hayatın anlarını yakalamaya geri döneceksiniz.

Peki ne bekliyorsun? Sorununuz için Buradayız .

Telefonunuzun en iyi ekran değişimi onarımıyla geçirdiği çarpıcı dönüşümü göstermek için öncesi ve sonrası fotoğrafını çekmeyi unutmayın.

Ekran Onarımı Hiç telefonunuzun ekranını kırdınız mı ve ameliyat olması gerektiğini hissettiniz mi?

Neyse ki deneyimli teknisyenlerimiz telefonunuzu “ yakınımda telefon ekranı tamiri ” diyebileceğinizden daha hızlı bir şekilde hayata döndürecek ! Çukurova Bilişim & iletişim’de telefon ekranı onarımını tıpkı profesyoneller gibi yapıyoruz. Çatlak telefon ekranınızın değiştirilmesi gibi basit onarımlardan, hasarlı düğmelerin onarılmasına ve su hasarını onarma gibi daha karmaşık onarımlara kadar her şeyi burada bulabilirsiniz. Hatta çoğu telefon ekranı onarımı için aynı gün yada saatler içinde hizmet sunuyoruz, böylece cihazınızın onarılması için günlerce veya haftalarca beklemek zorunda kalmazsınız. Tüm onarımların doğru ve mutlak hassasiyetle yapılmasını sağlamak için yalnızca en yüksek kalitede orijinal parçaları ve aletleri kullanıyoruz. Her şeyin mükemmel müşteri hizmetlerimiz ve memnuniyet garantimiz tarafından desteklendiğini bilerek içiniz rahat olsun.

Bugün Telefonunuz için Çukurova Bilişim & iletişime ziyarete gelin ve bırakın cihazınızla biz ilgilenelim!

Ön Cam ve Ekran Değişimi

Cam değişimi sağlıklı olmaz” diyen kişiler, bu özel işlemi kendileri yapamadıkları için söylüyorlar ve yüksek maliyetli olan ekran değişimini yapmak istiyorlar.

Çukurova Bilişim & iletişim olarak, düz ekranlar için gerekli ekipmanların yanısıra sadece kavisli ekranlara özel vakumlama, presleme, laminasyon, tozsuz ortam sağlayıcı, basınç, -0 derece -200 derece Freezing cihazlarını satın alıp uzun ve maliyetli AR-GE çalışmaları sonucunda kavisli ekranların cam değişimini problemsiz şekilde yapmaktayız.

Cihazınızın ekranı çatladı veya kırıldıysa, görüntü var ve kullanabiliyorsanız, hasarlı cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın. Komple ekran değişim işleminin maliyeti yüksektir. Ön Cam Değişim İşlem Adımları Cihazınızın kırık olan ön camını özel makineler ile ekrana ve kasaya hasar vermeden söküyoruz. Ekranınızı özel solüsyonlarla temizleyerek uygulama yapılacak duruma getiriyoruz. Cihazınızın marka modeline göre orijinal cam kullanıyor ve bu cama OCA uyguluyoruz. OCA (Optical Clear Adhesive ) Ekran İmalatında Fabrikalar tarafından Ekran İle Ön Cam veya Dokunmatik Panellerin Bütünleştirilmesinde (Birleştirilmesinde) Kullanılır. Fabrikasyon sistem olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapıyoruz. Bazı Firmalar bu İşlemi UV Jel ile yapmaktadır. UV Jel Önerilen bir yapıştırma yöntemi değildir. Ekranınız özel fabrikasyon makineler ile birleştirilerek kullanıma hazır hale getirilir.

Servisimizde işlem gören telefonlarınızda herhangi bir sorun yaşanması durumunda; 

Dokunmatik hassasiyetinde sorun olursa 

Ekran parlaklığında sorun olursa 

Ekran ve cam arasında toz kalma durumu olursa 

Ekran ve cam arasında hava kabarcığı kalma durumu olursa 

Tamiri ya da değişimi için getirdiğiniz konuda tekrarlanan bir sorunda 3 Ay Garanti Yapılan cam değişiminin avantajları çok fazladır. 

Görüntüyü veren ve dokunmatiği sağlayan LCD/LED Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, cihazınız birebir orijinalliğini koruyacak ve orijinal kullanıma devam edersiniz.

Kullanılacak tüm malzemeler %100 Orijinal olacaktır. Daha ekonomik ve daha orijinal şekilde sorununuzu çözebilirsiniz. Ön cam kırılan telefonlarınızın hasarlı camını iç ekrandan ayırarak yeni orijinal cam takarak ekonomik çözümler sunuyoruz.

Cep telefonu tamiri - Ön cam ve ekran değişimi hizmeti

Listede göremediğiniz marka ve modellerin fiyatları için Fiyat Listesi sayfamızı inceleyebilir ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da tüm sayfalarda görebileceğiniz Whatsapp butonu ile doğrudan bize yazarak bilgi alabilirsiniz. (NOT:Cihazınızın iç ekranında problem yoksa çizgi,leke vs… gibi sorunlar işleme alabiliriz.Risk Durumu cihazınız darbenin aldığı yere göre değişir.) Bu İşlemler sırasında Bilgileriniz kayıp olmaz.

 Lütfen Cihazı Göstermeden Fiyat Bilgisi almayınız.

 Whatsapp yada iletişim adreslerimize uğrayarak gösterip fiyat bilgisi alınız.


Anahtar Kelimler : dokunmatik ekran,iphone apple,Adana iPhone Teknik Servis, iPhone Servisi Adana, Adana iPhone Ekran Camı Değiştirme, Adana iPhone Tamiri, Adana iPhone Tamircisi, Adana iPad Tamiri, Adana icloud Bypass, Adana icloud Kırma, Adana iPhone Pil Değişimi, Adana iPhone Şarj Soketi, Adana iPhone Ekran Değişimi, Adana iPhone Cep Telefon Servisi, Adana iPhone imei Uzatma, Adana iPhone Satıcısı, Adana iPhone Hafıza Artırma, Adana Cukurova iPhone Servisi, Adana Seyhan iPhone Servisi, Adana Yüreğir iPhone Servis, Adana Kiremithane iPhone, Adana iPhone Alım satım, Adana iPhone Entegre Değişimi, Adana iPhone Ekran Değişim servisi, Adana iPhone Pil Değişim servisi, Adana Arka Kapak Değişimi, Adana icloud kaldırma servisi

Yorum Ekle

Yorumlarınız İncelendikten Sonra Yayınlanacaktır