Samsung s23 Ultra imei Repair hakkında

Samsung s23 ultra imei repair hakkında

Server kaydı yaptırmak isterseniz eğer bize ulaşabilirsiniz,

1. Öncelikle fiyat verebilmem için cihazda *#1234# kodunu girip ekran görüntüsü atmanız lazım, fiyat yazılım sürümüne ve cihaz modeline bağlı olarak farklılık göstermekte.

2. Yaptırmayı düşünüyorsanız eğer 2 adet IMEI ayarlamanız şart, en azından vereceğiniz bir IMEI'nin 35 ile başlaması gerekmekte, aksi takdirde cihaz güncelleme almaz. Vereceğiniz IMEI'lerin mümkünse faturası olsun, klon durumunda tekrar işlem ücreti ödemeyin.

- Örneğin iki SIM'e de Huawei IMEI'si (86 ile başlıyor) verirseniz eğer güncelleme almaz fakat SIM1'e 35 ile başlayan (örneğin iPhone) SIM2'ye de 86 ile başlayan (Huawei IMEI'si) verirseniz eğer güncelleme sorunsuz alır.

3. Ortalama bir bilgisayar, normal USB kablosu ve gerektiği belirtildiyse eğer EDL / UMF kablosunu ayarlamanız lazım uzaktan işlemler için.

 

EDL / UMF kablosu nedir?

EDL (Deep Flash Mode) Kablosu, tuş kombinasyonu ile yükleme moduna geçmeyen cihazları 9008 diye bildiğimiz dowload moduna almamızı sağlar.

Qualcomm işlemcili olan, Vestel, Huawei, Xiaomi, Gm gibi cihazlarda işe yarar. Üzerindeki anahtara 8 saniye süreyle basmanız, cihazı 9008 Download moduna almaya yetecektir. Aşağıda çok basit şeması var.

Snapdragon işlemcili cihazlarda basitçe sürüm düşürmek amacı ile işlem sırasında kullandığımız kablonun ismi. Bu kablo ile sürüm düşürme en yüksek S23 serisi ve öncesi için geçerli, S24 serisinde ve Z Fold 5 serisinde şu anlık mümkün değil. (Fiyat farkı olmuyor)

 

İster bu kabloyu satın alın isterseniz de kendiniz yapın.

Not:5809 Sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu'nun 55. Maddesine göre; MADDE 55 – (1) Kurum tarafından izin verilmedikçe, abone kimlik ve iletişim bilgilerini taşıyan özel bilgiler veya cihazın teşhisine yarayan elektronik kimlik bilgileri yeniden oluşturulamaz, değiştirilemez, kopyalanarak çoğaltılamaz veya herhangi bir amaçla dağıtılamaz.

Buradaki amaç imei null olmuş bir şekilde bozulmuş tamir amaçlıdır (Yapacağınız işlemlerden yada başka sıkıntılardan ben veya sitemiz sorumlu değildir)

Aşagıda yapacagınız işlemlerden firmamız ve sitemiz sorumlu değildir.Lütfen Profesyonel Kişiler tarafından destek alınız.

Anahtar Kelimler : Samsung s23 Ultra imei Repair,s23 ultra imei,s23 ultra ekran,s23 ultra şarj soketi,s23 ultra imei atma,s23 ultra imei addana,s23 ultra adana,s23 ultra imei adana,s23 ultra sıfırlama,s23 ultra frp,samsung s23 ultra gmail, Remotely Service FRP lock, Repair IMEI, Unlock network,Galaxy S24 cpid server IMEI repair service will change, restore, fix,SW Change

Yorum Ekle

Yorumlarınız İncelendikten Sonra Yayınlanacaktır