Xiaomi Yetkili Hesap Arıyorsanız✨☎℡05323911926✨


Xiaomi Yetkili Hesap Arıyorsanız 

✨☎℡05323911926✨

Xiaomi Yetkili Hesap Arıyorsanız

Arkadaşlar bizde 7/24 aktifdir.(Xiaomi Yetkili Hesap)

Çukurova Bilişim ve iletişim olarak uzaktan yakından

Xiaomi auth flash, Xiaomi cihazlarını EDL modunda flashlamak için yetkili bir hesap gerektiren bir işlemdir. EDL modu, cihazın özel bir USB protokolü olan Qualcomm 9008 modunda başlatılmasını sağlar. Bu mod, cihazın yazılımını tamamen yeniden yüklemeye veya onarmaya yarar.

Xiaomi auth flash yapmak için, öncelikle cihazı EDL moduna sokmak gerekir. Bunun için, cihazın güç ve ses kısma tuşlarına aynı anda basılı tutulması veya test noktalarının kısa devre yapılması gibi çeşitli yöntemler vardır. Ardından, cihazı bir USB kablosu ile bilgisayara bağlamak ve Miflash adlı bir aracı çalıştırmak gerekir. Miflash, cihazın yazılımını güncellemek veya değiştirmek için kullanılan resmi bir Xiaomi aracıdır.

Miflash ile cihazı flashlamak için, öncelikle uygun bir firmware dosyası indirmek ve Miflash'ta firmware yolunu belirtmek gerekir. Sonra, flash butonuna tıklamak ve bir pencere açılacaktır. Bu pencerede, Xiaomi auth flash yapmak için yetkili bir hesap girişi yapmak gerekir. Yetkili bir hesapXiaomi tarafından verilen özel bir hesaptır ve genellikle ücretlidirYetkili bir hesap olmadan, cihazı EDL modunda flashlamak mümkün değildir.

Xiaomi auth flash, cihazın yazılımını tamamen değiştirmeye veya onarmaya yarayan güçlü bir işlemdir. Ancak, bu işlemi yaparken dikkatli olmak gerekir, çünkü yanlış bir firmware veya hatalı bir işlem cihazı bozabilir. Ayrıca, Xiaomi auth flash yapmak için yetkili bir hesap gerektiğini ve bunun ücretli olabileceğini unutmamak gerekir.Arkadaşlar bizi aramadan yapılacak işlemler sırasıyla uygulayıp.Araya Bilirisiniz.

1.Cihazınızda Mi cloud Hesabı Mevcut'sa  Micloud sitesine girerek Bul kapatmanız lazım.(Aksi Takdirde Paranız Gider)

2.Bilgisayarınız da Denetim Masasına girerek Bölgeyi Çin Yapın ,Dili İngilizce Amerika Yapın

3.Telefonunuzdan eminseniz Yazılım ile Açılacagından işlem yaparız.(Bazı cihazların işlemci veya Ufs leri bozuk olursa sonuç olumsuz olabilir açılmaya bilir,Yani paranız boşa gider)

4.Bize Ulaşarak cihazınız MTK mı Qualcomm Bildirin nasıl oldugunu anlatın yardımcı olmaya çalışırız.

5.Fiyatlar Tek Kullanımlıktır.(Birden Fazla Cihaz için ayrı ayrı fiyat ödenir)

Xiaomi Yetkili Hesap için belirtilen ücret, brick (açılmayan) bir cihaz için yetkili hesap almanın maliyeti olarak 20 $.Mtk işlemciler için belirtilen fiyat 35 $ dır.

Xiaomi Direk Bootloader Unlock ise 60 $ dır.
Anahtar Kelimler : yetkili hesap xiaomi, xiaomi yetkili hesap, xiaomi yetkili hesap alma, xiaomi yetkili hesap satın alma, xiaomi yetkili hesap ücreti, xiomi auth flash, poco auth flash,xiaomi, xiaomi store, xiaomi shop, mi store, xiaomi phone, xiaomi mi, xiaomi 3, xiaomi home, xiaomi latest phone, xiaomi online store,authflashtool,xiaomiauth flash tool,xiaomi authorized flash,xiaomi yetkili hesap satın alma,xiaomi yetkili hesap kredi,Mi Flash EDL Auth. Hatası,xiaomi mtk yetkili hesap,xiaomi qualcomm yetkili hesap,xiaomi auth server tool,xiaomi key,xiaomikey,xiaomi auth flash key,çalişsan auth flash tool varmı,çalışan auth flash tool varmı,xiaomi auth flash tool,xiaomi auth flash credit,xiaomi auth flash kredi nereden temin edebiliriz,xiaomi yetkili hesap satışı,Unbrick Xiaomi using miflash,Authorized mi account,Xiaomi Flashing Without Auth,Authorized by Mi Flash Tool (Token),Xiaomi Auth Flash Pro Tool FRP remove ...,Xiaomi Auth Flash Pro Tool FRP remove,Redmi Note 9 Mi Flash tool ile auth olmadan,Mi11Ultra got bricked need EDL auth,EDL Authharization Miflash,Xiaomi Flash ENG Firmware Without Auth,xiaomi authorized account,Xiaomi Auth Server,WORLDWIDE Auth Xiaomi,xiaomi auth,xiaomi auth flash tool free,XIAOMI AUTH SOLUTION,XIAOMI OFFICIAL TOOL,Fix Mi Account Authorization,xiaomi yetkili hesabı nerden alabilirim,xiaomi yetkili hesap satıcısı,adana xiaomi unbrick,xiaomi unbrick,turkey xiaomi unbrick,XiaomiYetkili Hesap Akıllı Telefon Tüketici Elektroniği Destek Teknik Destek Ürün Bilgisi Sorun Çözme Güncel Bilgi Doğru Bilgi,Xiaomi,redmi yetkili hesap,poco yetkili hesap,Xiaomi Yetkili Hesap Akıllı Telefon Tüketici Elektroniği Destek Teknik Destek Ürün Bilgisi Sorun Çözme Güncel Bilgi Doğru Bilgi,xiaomi mi hesabı,mi hesabı yetkili,micloud,mi cloud remove,mi cloud bypass,mi auth flash,xiaomi server,xiaomi server imei,xiaomi kayıt server,xiaomi yetkili hesap başvuru forumu,xiaomi forum,xiaomi doğru bilgi,xiaomi bilgi bankası,adana xiaomi servis,adana redmi servis,adana poco servis,adana xiaomi yedek parça servisi,xiaomi teknik servis,xiaomi teknik servis sayfası,redmi unbrick,poco unbrick,xiaomi brick,redmi brick,poco brick,xiaomi edl,redmi edl,poco edl,xiaomi software,xiaomi firmware,Xiaomi Yetkili Hesap'ın ücreti nedir?,xiaomi hakkında,xiaomi satış ve tamir,adana xiaomi cpu,adana xiaomiişlemci,adana xiaomi işlemci,adana xiaomi ufs

Yorum Ekle

Yorumlarınız İncelendikten Sonra Yayınlanacaktır